فرصت های آموزشی تلاش برای قرار گرفتن "دکمه اشتباه" در صفحات اینترنت

Oct 30, 2018 в گوناگون

آیا تا به حال شده از خود بپرسید چرا صفحات اینترنت دکمه چاپ، اشتراک و ارسال دارند ولی دکمه ای برای گزارش کردن اشتباه های موجود در آنها نصب نشده است؟

به تازگی گروهی از سازمان های رسانه ای و روزنامه نگاران در آمریکا تصمیم گرفته اند با استفاده از دکمه "گزارش اشتباه" امکان تصحیح هرچه سریع تر ایرادهای احتمالی در گزارش های خبری را فراهم کنند.

"ائتلاف گزارش اشتباه" با هدف تسهیل گزارش ایرادهای احتمالی در اخبار آنلاین توسط کاربران راه اندازی شده است. دست اندرکاران آن امیدوارند ناشران بزرگ و کوچک این دکمه را به وب سایت های خود اضافه کنند.

آنها می گویند: "با دراختیار قرار دادن دکمه ای که به راحتی دیده می شود و استفاده از آن آسان است، به کاربران نشان داده اید که اصل دقیق بودن در خبررسانی را جدی می گیرید و می خواهید از ایرادهای احتمالی مطلع شوید و آنها را برطرف کنید. مثل این می ماند که نشان اعتماد بر روی مطالبی که چاپ می کنید نصب کرده باشید."

پیشنهاد می کنم که "گزارش اشتباه" را به وب سایت یا وبلاگتان اضافه کرده و سازمان رسانه ای خود را هم به این کار تشویق کنید. ما قطعا این دکمه را در وب سایت جدید آی جی نت که به زودی راه اندازی خواهد شد اضافه خواهیم کرد.